O nás

O NÁS

Názov BPCompany znamená Boris Plášek a “kumpáni”. Základ agentúrnej DNA  je v samotnom názve našej firmy. Pred viac ako 6 rokmi zakladateľ začal budovať vlastné portfólio klientov. Zo začiatku poskytoval služby nastavenia a správy reklamných kampaní. Postupne sa team rozrastal o ďalších špecialistov. Dnes sme schopní poskytnúť komplexnejšie marketingové služby a zároveň pomôcť našim zákazníkom zvyšovať ich konkurencieschopnosť v dynamickom prostredí.

Boris  si nachádzal “kumpánov”, ktorí sú nadšenci pre online. Každý člen tímu sa každý deň snaží vložiť do svojej práce maximum. Každý je odborník na inú oblasť online marketingu. A tak sa úsilie každého člena tímu spája s úsilím ostatných a vytvára dokonalý výsledok. Najvyššiu hodnotu pre zákazníka. V spojení s inováciami a neustále sa meniacimi marketingovými trendami nás to posúva vpred. Pretože existujú iba dva momenty vo vývoji firmy. Buď firma rastie alebo upadá. Stagnácia je len iný výraz pre úpadok.

Vízia

Sme leader na trhu digitálneho marketingu malých firiem.

Misia

Na marketingovú loď priberáme malé a stredné firmy. Sme hrdým partnerom malých a stredných firiem v oblasti digitálneho marketingu.

Hodnoty

  • Vytrvalosť
  • Odvaha
  • Odhodlanie
  • Čestnosť

DOSIAHNUTÉ VYSLEDKY

Spoločne s klientami sme preskákali veľa dobrého aj zlého. Vďaka tomu sme múdrejší, silnejší a stále nás to baví.

6

Roky pôsobenia

45

Klienti

1300

Klientske hodiny 2023

7800

Klientske hodiny celkom

TEAM BPCOMPANY

Boris

Boris

Team leader

Katarína

Katarína

Account manažérka

Dáška

Dáška

SEO špecialista

Ivan

Ivan

Wordpress špecialista