Google reklama

Google reklama

Svet online marketingu sa za posledné roky dramaticky zmenil a Google Ads je jednou z platforiem, ktorá vám umožňuje reklamu na internete. Google Ads reklamy sú jednou z najefektívnejších a najobľúbenejších metód platenej online reklamy. Prečo? Pretože už za pár centov za kliknutie môžete dostať svoj web k tisícom potencionálnych zákazníkov na Slovensku a miliónom po celom svete!  

Čo je to Google Ads?

Google Ads je online reklamný nástroj spoločnosti Google, ktorý vám umožňuje vytvárať online reklamy a osloviť publikum, ktoré sa zaujíma o produkty a služby, ktoré ponúkate. Platforma Google Ads pracuje na platbe za kliknutie (PPC), čo znamená, že zaplatíte zakaždým, keď niekto klikne na vašu reklamu.

google reklama bpcompany

Google Ads umožňuje firmám osloviť kohokoľvek, kto používa Google na vyhľadávanie informácií, produktov a služieb online. Pri správnom používaní má Google Ads potenciál poslať vám veľké množstvo ľudí, ktorí chcú presne to, čo ponúkate. Ak v súčasnosti pre svoju firmu nemáte účet Google Ads alebo svoj účet Google Ads nevyužívate naplno, mali by ste to vážne zvážiť a pustiť sa do kampaní v Google.

Oslovte tisíce ľudí denne vďaka efektívnej PPC reklame

PPC reklama je jedným z najrýchlejších spôsobov, ako sa dostať na prvé stránky vo vyhľadávačoch. A nielen to! Cez Google reklamy dokážete predávať svoje produkty či sponzorovať videá na YouTube. Prepojením Google Ads s Google Analytics dostanete presné dáta o tom, ako fungujú vaše reklamy, koľko ľudí ste reklamou oslovili, koľko zákazníkov ste cez reklamy v Google Ads získali a aj to, koľko ste vďaka PPC reklame zarobili.

Celosvetovo sa cez Google vyhľadávač vyhľadáva viac ako 3 miliardy vyhľadávaní denne. Najúčinnejší spôsob, ako zviditeľniť podnikanie v online, je platená reklama vo vyhľadávaní cez Google Ads. Pomôžeme vám s nastavením a spustením efektívnych reklám v Google.

Chcete Google reklamu od profesionálov?