Sociálne siete

Sociálne siete

Sociálne siete sú jedným z najdôležitejších aspektov digitálneho marketingu. Ak ich nepoužívate pre svoju firmu, prichádzate o neuveriteľnú marketingovú príležitosť. Oslovte tisíce potenciálnych zákazníkov vďaka reklame na sociálnych sieťach.

Určite ste už počuli vetu: “Všetci sú online”. Nie je to ďaleko od pravdy. Využite výhody, ktoré sociálne siete ponúkajú, pre marketing vašej firmy:

  • Zlepšite povedomie o svojej značke, firme, e-shope
  • Odlíšte sa od konkurencie
  • Získajte nákladovo efektívnu reklamu a viac konverzií
  • Zvýšte návštevnosť na svojom webe
  • Aktívne komunikujte so zákazníkmi a pravidelne sa im pripomínajte
  • Budujte si so svojimi zákazníkmi vzťah
socialne siete bpcompany

Reklama na sociálnych sieťach vám prinesie výsledky

Dobre premyslená stratégia vám pomôže spoznať trh, názory potenciálnych zákazníkov a vylepšiť váš produkt. Navyše, aktivita na sociálnych sieťach má priamy vplyv aj na hodnotenie SEO. Oproti klasickej TV alebo tlači získate merateľné výsledky už niekoľko minút od spustenia reklamy.

 

Reklamy na sociálnych sieťach umožňujú mimoriadne presné cielenie publika. Ľudí môžete osloviť na základe rodu, veku, polohy, jazyka, záujmov, úrovne vzdelania, pracovnej pozície, politických názorov a nákupného správania. Takéto cielenie je výhodou, ktorú vám neponúkne ani platená reklama na Google, pretože vyhľadávač nemá také možnosti zbierania dát ako sociálna sieť.

 

Správa sociálnych sietí nie je len o reklame

Aby sa vám podarilo rozšíriť povedomie o vašej značke a budovať publikum, ktoré bude plné potenciálnych klientov, potrebujete byť na sociálnych sieťach aktívny a pravidelne publikovať zaujímavý obsah. Okrem toho je dôležitá aj aktívna komunikácia s fanúšikmi a odpovedanie na ich komentáre.

 

To si vyžaduje veľkú časovú investíciu. Nechajte to na nás. Náš tím pre vás vytvorí publikačný plán, ktorý sleduje marketingové ciele. Za vás vypublikujeme hotové grafiky a texty, ktoré vy iba dopredu schválite. Prevezmeme za vás aj komunikáciu a vaša značka bude rásť.

 

S nami budete na sociálnych sieťach aktívni

Objavte všetky výhody sociálnych sietí pre vašu firmu. Kontaktujte nás a začneme tvoriť vašu online identitu. Pomôžeme vašej firme rásť pomocou profesionálnych analytických služieb platených kampaní a správy reklám na Facebooku.

Chcete správu sociálnych sietí od profesionálov? Stačí vyplniť kontaktný formulár.