Facebook reklama

Facebook reklama

Takmer každý človek vo vašom okolí má profil na Facebooku, čo z neho robí jednu z najpopulárnejších marketingových platforiem na našej planéte. Ak vaša firma nemá spustenú reklamu na Facebooku, pripravuje sa o veľký potenciál osloviť nových zákazníkov.

Objavte reklamu na Facebooku

V skratke: reklama na Facebooku je cenovo dostupný, rýchly a veľmi efektívny spôsob oslovenia nových zákazníkov alebo zákazníkov, ktorí už na vašej stránke boli tzv. remarketing.

Facebook reklama

Oproti Google Ads má Facebook Ads jednu veľkú výhodu, a to pomerne presné zadefinovanie cieľového publika pre reklamu. Viete cieliť podľa lokality, veku, pohlavia, záujmov a dokonca aj podľa vzdelania či zamestnania. Je teda veľká šanca, že reklama osloví práve vášho zákazníka.

No a bonusom je aj to, že reklama sa nezobrazuje len na samotnom Facebooku. Nastaviť sa dá aj na Messenger alebo Instagram.

Pri reklamách na Facebooku nie ste obmedzení na určité typy reklám a nie ste viazaní na obyčajné textové reklamy (ako v prípade PPC vyhľadávača), čo vám dáva príležitosť na budovanie značky, pretože môžete vytvárať vizuálne, kreatívne reklamy v grafickom štýle s multimediálnymi prvkami: video, fotografia, text atď.

Akonáhle sú reklamné kampane správne nastavené a sú skontrolované Facebookom, spustia sa a začnú sa zobrazovať tisíckam ľudí – potenciálnym zákazníkom. Výsledky tak môžete vidieť už po niekoľkých dňoch.

Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme nastaviť efektívne reklamy na Facebooku.

Prípadne vyskúšajte správu Facebook Ads od profesionálov.

Chcete eshop od profesionálov?