Tvorba eshopov

Tvorba Eshopov

Chcete si založiť vlastný online obchod? Vieme, že tvorba eshopu môže vyzerať zložito, najmä, ak nie ste technický typ. Nemusíte byť na to sami. Pomohli sme už desiatkám klientov s eshopom a radi jeden vytvoríme aj pre vás!

Tvorba e-shopu pre vás

Nikdy nebolo lepšie obdobie na začatie online podnikania ako dnes, keď sa celý svet sústredí do online priestoru. Založiť si e-shop je jedna z možností, ako podnikať na internete. A ak máte kamennú predajňu, rozhodne by ste mali mať aj e-shop verziu. Aby bol váš online obchod úspešný, potrebujete, aby bol rýchly, responzívny a vyladený do posledného detailu. Presne taký e-shop pre vás vytvoríme!

tvorba eshopov bpcompany

Vieme, že rozbehnúť si online predaj je beh na dlhú trať. Tvorbou moderného e-shopu to celé len začína. Aby váš e-shop ľudia našli, potrebujete dobiť prvé stránky Google. To zvládnete, iba ak máte dobre nastavené SEO, optimalizované PPC kampane cez Google ADS a máte prehľad o analytike web stránky. To všetko zvládnete oveľa ľahšie, ak máte po svojom boku dobrého partnera. My v BP company ním radi budeme.

Kamenná predajňa už nestačí. Prečo by ste mali mať e-shop?

Predaj cez online kanály rastie medziročne raketovým tempom. Generácia Z je stotožnená s technológiami a sociálnymi internetovými sieťami. Online nakupovanie sa stalo bežným rovnako ako nakupovanie v kamennej predajni. Internetový obchod je dnes nevyhnutnosťou. Vytvoríme pre vás e-shop presne zacielený na vašich zákazníkov – či už predávate slnečné okuliare, alebo kompresory.

Aj prebiehajúca pandémia nám všetkým ukázala, že kto nemá svoju predajňu aj online, akoby nebol. Typická letná “uhorková sezóna” v roku 2020 nebola a množstvo e-shopov sa tešilo vysokým číslam, podobne silným ako cez Vianoce. Experti očakávajú, že čísla už klesať nebudú, pretože pandémia všetkých naučila nakupovať cez e-shopy. Možno aj práve v tejto chvíli niekto hľadá tovar, ktorý predávate. Vytvoríme pre vás e-shop, ktorý bude spĺňať všetky očakávania modernej generácie.

Chcete eshop od profesionálov?